نمایش عنوان دسته در وردپرس

در سایت های مختلف قسمتی به نام دسته ها وجود دارد که در این قسمت  عنوان های دسته های مطالب و گاهی اوقات همراه با تعداد مطالب هر دسته نشان داده می شود. نمایش لیستی از عناوین دسته ها در قالب باعث می شود کاربران به سادگی به دسته های مختلف وب دسترسی داشته باشند.

در این مطلب ما به آموزش استفاده از توابع یا قسمت ابزارک ها در وردپرس برای نمایش عنوان های دسته های مطالب وب سایت می پردازیم.

نحوه ی نمایش عنوان دسته در وردپرس

در صورتی که شما از قالب های آماده وردپرس استفاده می کنید به راحتی با بکار بردن بخش ابزارک ها در وردپرس می توانید عناوین دسته های مطالب وب سایت خودتان را نشان دهید.

برای این کار باید به پیشخوان خودتون در وردپرس وارد بشید و به مسیر نمایش ->> ابزراک ها مراجعه کنید.

آموزش نمایش دادن عنوان دسته در وردپرس

در این مرحله با کلیک روی ابزارک دسته ها میتوانید تا زیر منو این دسته را مشاهده کنید. بعد از نمایش زیر مجموعه ابزارک دسته ها شما قسمت هایی از سایت که می تونید عنوان دسته ها رو نشان بدید می بینید پس از انتخاب قسمت مورد نظر  روی دکمه افزودن ابزارک کلیک کنید.

پس از افزودن ابزراک این پنل برای شما باز میشه :

آموزش نمایش دادن عنوان دسته در وردپرس

از قسمت نام یک نام برای نمایش این قسمت در قالب وب سایت بنویسید. بعد از انتخاب و نوشتن نام مناسب طبق دلخواه خودتون هر قسمت رو خواستید تیک بزنید و روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

تابع نمایش عنوان دسته ها در وردپرس

اگر هم طراح قالب هستید یا دوست دارید از طریق ویرایش کد های قالب عناوین دسته ها رو نمایش بدید یا این کار باید این تابع رو به قالب خودتون اضافه کنید:

این تابع لیستی از دسته ها با لینک هر دسته نشان می دهد که کاربر با کلیک روی هر درسته وارد مطالب مربوط به دسته می شود.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *