پاک کردن همه دیدگاه ها

با سلام به همراهان همیشگی وی پی نگار. افزونه ای که در این مطلب می خواهیم آن را به شما معرفی کنیم، افزونه ای برای حذف تمام دیدگاه های سایت وردپرسی شما می باشد. یکی از قسمت های اصلی هر سایتی بخش دیدگاه های آن سایت است. اهمیت این بخش به اندازه ای زیاد می باشد که در منوی اصلی پیشخوان وردپرس می توانیم این گزینه را مشاهده کنیم. ولی در برخی شرایط تعداد زیاد این دیدگاه ها به امری آزار دهنده تبدیل می شود. مثلا یک سال از عمر سایتتان گذشته و دیگر احتیاجی به بودن دیدگاه ها در سایتتان نمی بینید و فکر می کنید وقت پاک کردن همه دیدگاه های قبلی رسیده است.

 

افزونه Delete All Comments

شما با بکار بردن این افزونه وردپرسی رایگان می توانید به آسان ترین روش ممکن دیدگاه های(اسپم،پذیرفته شده،منتظر تایید) سایتتان را حذف کنید.

روش فعال سازی افزونه Delete All Comments

بعد از نصب و فعال سازی این افزونه در منوی پیشخوان وردپرس > ابزارها یک گزینه به نام Delete All Comments (پاک کردن دیدگاه ها)افزوده می شود. بر روی این گزینه کلیک کنید تا به صفحه این افزونه منتقل شوید.
پاک کردن همه دیدگاه ها

حذف کردن همه دیدگاه ها

 

در صفحه افزونه با تایید Delete All Comments (پاک کردن دیدگاه ها)و بعد با فشار دادن Delete All  می توانید همه دیدگاه ها را حذف کنید.

پاک کردن همه دیدگاه ها

امیدوارم این آموزش برایتان مفید بوده باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *