ایزی کامرس

با سلام به همراهان همیشگی وی پی نگار.

در این مطلب قصد داریم تا قالب وردپرس فروشگاهی ایزی کامرس را به شما دوستان معرفی کنیم. بعد از گذشت چندین سال از شروع به کار اینترنت در کشور های جهان وب سایت ها هم رشد فراوانی کرده اند و کسب و کار های اینترنتی زیادی ایجاد شدند ولی در این میان و بعد از شروع به کار وردپرس بازاری بسیار داغ و تازه در قالب های فروشگاهی آن ایجاد شد از این رو در این مطلب هم به معرفی قالب وردپرس Easy commerce که از نوع فروشگاهی می باشد میپردازیم.

قالب وردپرس Easy commerce

  • قالب وردپرس Easy commerce شامل صفحه اصلی جدید و کاملا حرفه ای می باشد.
  • قالب وردپرس Easy commerce شامل یک اسلایدر حرفه ای در صفحه نخست با معرفی محصولات
  • قالب وردپرس Easy commerce شامل صفحه محصولات با ابزارک هایی مورد نیاز می باشد.

نکات نصب

جهت نصب این قالب در صورتی که نیاز به داشتن یک وب سایت فروشگاهی همانند دمو دارید باید از انتهای این مقاله درون ریز های قالب را دریافت کرده و در بخش ابزار های وردپرس درون ریزی کنید و اگر فقط به قالب خام نیاز دارید میتوانید قالب را دریافت کرده و در یک وردپرس از پیش نصب شده آپلود کنید.

ایزی کامرس

نصب سریع

در نصب سریع قالب محتوای سایت و جایگاه ابزارک ها بصورت کاملا خودکار وارد سایت شما می شود و نیازی به تغییرات از طرف شما نمی باشد. در صورتی که قصد دارید قالب را روی سایت اصلی نصب نمایید، تنها فایل درون ریزی ابزارک ها را بکار ببرید. دقت کنید که ابتدا قالب نصب شود و بعد فایل های درون ریز را در بخش ابزار ها و درون ریزی وارد کنید.

قالب وردپرس فروشگاهی Easy commerce با فونت یکان

درون ریزی محتوای دمو

 

درون ریزی ابزارک های دمو

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *