افزونه age verify

آیا می خواهید گزینه ای برای تایید سن به سایت وردپرس خود اضافه کنید؟ ممکن است شما بخواهید سن بازدیدکنندگان را برای دسترسی به محتوا بدانید. در این مقاله ما به شما آموزش میدهیم که چگونه تایید سن را در سایت WordPress خود اضافه کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که پلاگین Age Gate را از پایان مطالب دانلود کرده و آن را نصب و فعال کنید.

افزونه Age Verify

اولین کار باید حداقل سن قانونی را وارد کنید. بعد از آن، میتوانید انتخاب کنید که آیا میخواهید محدودیت تأیید سن برای همه باشد، یا برای محتوای انتخاب شده اعمال شود.

گزینه «سن متغیر» به شما اجازه می دهد که حداقل سن برای شرایط مختلف برای پست ها و صفحات مختلف را در وب سایت خود انتخاب کنید.

شما همچنین می توانید کاری کنید کاربران تأیید سن را فراموش نکنند، یا ادامه دهند و گزینه «به یاد داشته باشید» را غیرفعال کنند. این کار باعث می شود پیام تأیید سن در زمان بازدید از سایت هر بار برای کاربران نمایش داده نشود.

زمانی که تنظیمات را انجام دادید، دکمه Save Change را کلیک کنید تا تنظیمات خود را ذخیره کنید. اکنون می توانید از وبسایت خود را مشاهده کنید تا صفحه تأیید سن را در آن مشاهده کنید.

تایید سن

در ادامه به نحوه ی سفارشی سازی سن در صفحه تایید سن می پردازیم.

سفارشی سازی صفحه نمایش تأیید سن

پلاگین Age Gate به شما امکان می دهد تا ظاهر صفحه تایید سن را به راحتی سفارشی کنید و حتی پیام مورد نظر خود را هم وارد کنید.

ابتدا روی برگه «پیام» در صفحه تنظیمات پلاگین کلیک کنید. از اینجا می توانید پیام تایید سن را تغییر دهید. شما می توانید یک عنوان، شرح، شرایط و ضوابط، سیاست حفظ حریم خصوصی و هر گونه اطلاعات دیگر که می خواهید نمایش داده شود، را بیافزایید.

تایید سن

فراموش نکنید که دکمه Save Change را کلیک کنید تا تنظیمات خود ذخیره شود. بعد شما باید به برگه Appearance در صفحه تنظیمات پلاگین مراجعه کنید. از اینجا میتوانید رنگ پس زمینه، رنگ پیش زمینه، تصویر پس زمینه، رنگ متن و غیره را تغییر دهید.

سفارشی سازی تایید سن

بعد از تغییر تنظیمات ظاهر، فراموش نکنید که تغییرات خود را ذخیره کنید.

اکنون می توانید وب سایت خود را در یک پنجره مرورگر جدید با استفاده از حالت ناشناس مشاهده کنید تا صفحه تأیید سن را در عمل ببینید.

تایید سن

تنظیمات پیشرفته صفحه تأیید سن

اگر با صفحه نمایش تأیید صحت سن خود مشکل دارید، به برگه پیشرفته در صفحه تنظیمات افزونه بروید. شما می توانید Age Gate  را همراه با یک نسخه جاوا اسکریپتی بکار ببرید که می توانید ازگزینه تنظیمات پیشرفته فعال کنید.

تایید سن

 

شما همچنین می توانید سایر تنظیمات پیشرفته را از این صفحه فعال کنید مانند اضافه کردن قوانین CSS سفارشی و تأیید صحت سن نامعلوم.

تنظیم صفحه تایید سن برای پست های خاص

در صورتی که گزینه های ‘Varied Senses’ یا ‘Selected Content’ را در صفحه تنظیمات پلاگین انتخاب کرده اید، می توانید تأیید سن برای پست ها و صفحات خاص را فعال کنید.

نگران نباشید، پست یا صفحه را ویرایش کنید، تا گزینه های محدودیت سنی را مشاهده کنید.

تایید سن

اگر شما فروشگاه آنلاین را اجرا می کنید، می توانید از این گزینه برای محصولات خاص در سایت خود هم استفاده کنید.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. منتظر پیشنهادات و انتقاداتتون هستیم 🙂

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *