با سلام به همراهان همیشگی وی پی نگار
همانطور که می دانید در سال های اخیر تنها داشتن یک وب‌سایت شرکتی برای کسب و کار شما مفید نمی باشد. و شما جهت پیشرفت در کار خود و سبقت گرفتن از رقبا باید یک سایت زیبا و حرفه‌ای داشته باشید. افراد معمولا قبل از خرید یک محصول، اطلاعات موردنیاز درمورد محصول را در اینترنت جستجو می کنند. در صورتی که یک برند خاص از یک شرکت مدنظرشان باشد به وب سایت آن محصول مراجعه کرده تا اطلاعات بیشتری از محصول و خدمات شرکت به دست آورند. در این مطلب ما یک نمونه قالب شرکتی وردپرس رایگان برای شما دوستان معرفی می کنیم. قالب وردپرس WP dentist، قالب ساده و مناسب برای راه اندازی یک سایت شرکتی می باشد.

قالب وردپرس WP dentist

قالب وردپرس WP dentist، یک قالب تک‌صفحه‌ای جهت راه‌اندازی وب سایت‌های شرکتی می باشد. ابتدای صفحه اصلی می‌توانید یک بنر جهت نمایش اطلاعیه‌ها و اخبار مهم شرکت و حرفه خود بکار ببرید. در زیر بنر شما می توانید اطلاعات تماس شرکت‌تان را بنویسید تا کاربران در صورت داشتن سوالی بتوانند با شما در ارتباط باشند. در صفحه اصلی قالب وردپرس WP dentist، بخشی با عنوان درباره ما وجود دارد که می‌توانید شرکت تان را معرفی نمایید. همینطور در صفحه اصلی می‌توانید خدماتی که شرکت شما به مشتریان ارائه می‌دهد را نشان دهید.

نکات نصب

جهت نصب قالب وردپرس WP dentist بر روی وب‌سایت خود، در اولین قدم باید افزونه‌های مورد نیاز قالب را در قسمت افزونه‌ها نصب کنید. در ادامه نوبت به درون‌ریزی قالب می‌رسد و بعد از درون‌ریزی قالب باید ابزارک‌ها را درون‌ریزی کنید. در صورتی که با درون‌ریزی قالب و ابزارک‌ها، قالب همانند دمو کامل نمایش داده نشد، باید به قسمت سفارشی‌سازی بروید و بخش های مختلف قالب را از این بخش تنظیم کنید. برای ایجاد بخش خدمات باید یک گالری تصاویر ایجاد کنید.

توجه: یک برگه با قالب صفحه اصلی ایجاد کنید و در بخش سفارشی‌سازی به عنوان صفحه اول انتخاب کنید.

وی پی دنتیست

جهت نصب سریع قالب وردپرس WP dentist در وبسایت خود، دقت کنید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت کاملا خودکار وارد سایت شما می‌شوند و در این قسمت نیاز به ایجاد تغییرات از جانب شما نمی باشد. در صورتی که می‌خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب نمایید، تنها فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها را بکار ببرید. دقت کنید که ابتدا قالب نصب شود و بعد فایل‌های درون‌ریز را در قسمت ابزارها و درون‌ریزی وارد کنید.

دانلود قالب وردپرس شرکتی WP dentist با فونت یکان

درون ریزی محتوای دمو

درون ریزی ابزارک های دمو

    دیدگاه خود را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *