wpnegar

با سلام به همراهان همیشگی وی پی نگار

امکانات گوناگونی در سایتهای متفاوت هستندکه توسط کاربران و مدیران سایت هستند که این امکانات در سایتها موضوعات متفاوت وجود دارند. عضویت و ورود به  پرتال کاربری از مهمترین و کاربردترین مواردی است که در هر سایت به کار میرود. برترین سیستم‌های مدیریت محتوای دنیا وردپرس است که از این قابلیت پشتیبانی می‌کند.مدیر یک سایت وردپرسی به آسانی می‌توانید امکان عضو و ورود کاربران به سایت را در سایت وردپرسی فعال کنید، با توجه  به محدودیتهای مورد نیاز کاربران  چندین نقش کاربری در وردپرس به صورت پیش‌فرض وجود دارد. که به کاربری دسترسی‌هایی داده که برای کاربران فراهم آورده است که این امکان باعث شده تا کاربران با بعضی از محدودیت‌ها باتوجه به نقش کاربری خود مواجه شوند.

دسترسی مدیر به حساب کاربران در وردپرس

یک افزونه کاربردی برای وردپرس افزونه User Switching است که با به کار بردن  از آن میتوان ورود به بخش کاربری هر کاربر بدون نیاز به وارد کردن نام‌کاربری و رمزعبور آنها خواهید بود و دسترسی مدیر به حساب کاربران در وردپرس ایجاد می‌شود.

نصب و راه‌اندازی افزونه

admin

در قسمت پایین این مطلب میتوانید افزونه را دانلود کنید

این افزونه  دارای تنظیمات خاص  نمی‌شود و دسترسی به قابلیت این افزونه که همان دسترسی به محیط کاربری هر کاربر در وردپرس است، از طریق بخش کاربران وردپرس در دسترس است.

کاربران وردپرس

ابتدا باید وارد قسمت همه کاربران شوید که درقسمت کاربران در منوهای پیشخوان وردپرس است. با وارد شدن به این قسمت کل کاربرانی که در سایت شما عضو هستند قابل مشاهده است که در هر کاربر گزینه‌ای جدید به نام Switch To مشاهده می‌شود. با کلیک  روی این گزینه وارد پیشخوان آن کاربرمیشوید باتوجه به محدودیت‌های نقش کاربری آن کاربر می‌شوید و مدیر به حساب کاربران در وردپرس دسرسی پیدا میکند.

hj

نتیجه‌کلی

از مهم‌ترین ابزارهای وردپرس  عضویت وردپرس است که با به کار بردن  آن میتوانید  عضوگیری در سایت وردپرسی خود خواهید بود.

دانلود افزونه User Switching

    دیدگاه خود را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *