افزونه‌های ورزشی در وردپرس

با سلام به همراهان همیشگی وی پی نگار. در این مطلب می خواهیم تعدادی از افزونه های ورزشی در وردپرس را به شما دوستان وردپرسی معرفی کنیم. همه ما می دانیم که سلامت و تناسب‌اندام یک موضوع چالش برانگیز در دنیای امروز می باشد؛ بنابراین جای تعجب نیست که اغلب قالب‌ها و افزونه‌های وردپرس مربوط به فیتنس، تناسب‌اندام و ورزشگاه‌ها به وجود آیند و به شما امکان ایجاد وب‌سایت‌های تناسب‌اندام قدرتمندی را دهند. جستجو در اینترنت جهت پیدا کردن بهترین افزونه‌های ورزشی در وردپرس زمان زیادی را از شما می گیرد، بنابراین ما تصمیم گرفتیم در این مطلب بهترین ابزارها و افزونه‌ها را برای وب‌سایت ورزشی شما گردآوری نماییم.

افزونه‌های ورزشی در وردپرس

با استفاده از این نوع افزونه‌ها می‌توانید انواع برنامه‌ها برای بررسی تناسب‌اندام، ماشین‌حساب‌های BMI، دستور غذا و رژیم غذایی و سایر ابزارهای بدن‌سازی و فیتنس را در وردپرس و وبسایت‌های مربوطه پیاده‌سازی نمایید.

Easy BMI Calculator

افزونه Easy BMI Calculator

Easy BMI Calculator یکی از افزونه‌های ورزشی در وردپرس می باشد که با استفاده از آن می‌توانید یک ماشین‌حساب BMI را نمایش دهید. این نوع ماشین‌حساب‌ها برای بررسی تناسب اندام می باشند و به کمک دو روش یعنی بکار بردن ابزارک و یا استفاده از شورت‌کد قادر به تعبیه آن‌ها در وب‌سایت خود خواهید بود. این افزونه با چند طرح از پیش آماده همراه می باشد، بنابراین خیلی ساده می‌توان آن را با قالب ادغام کرد.

Weight Loss Tracker

افزونه Weight Loss Tracker

با بکار بردن افزونه Weight Loss Tracker کاربران می‌توانند روند کاهش وزن خود را پیگیری نمایند. این افزونه بستری ایجاد می‌کند تا کاربران بتوانند هدفی را مشخص کرده و روند کاهش وزن و تناسب‌اندام خود را تا رسیدن به آن هدف دنبال نمایند. کاربران می‌توانند اطلاعات را به‌صورت نمودار یا جدول ببینند. این افزونه را می‌توان در ماهیت ابزارک یا با استفاده از شورت‌کد در هر نقطه از وب‌سایت تعبیه نمود.

در پشت‌صحنه، شما یا مربی بدن‌سازی می‌توانید با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و به آن‌ها در دستیابی به اهداف خود کمک کنید. لازم به ذکر است که هسته این افزونه رایگان است.

Meal Planner Pro Recipes

افزونهMeal Planner Pro Recipes

در صورتی که شما از افرادی می باشید که مرتبا رژیم و دستورالعمل‌های غذایی را در وب‌سایت خود قرار می‌دهید، این افزونه به شما امکان می‌دهد که مطالب را به‌صورت بصری و بهتر به اشتراک بگذارید و خوانندگان خود را با ارزش‌های تغذیه‌ای آشنا نمایید. این افزونه همچنین امکان چاپ این مطالب را برای کاربران ایجاد میکند.

این افزونه کاملاً رسپانسیو و بهینه می باشد. اطلاعات تغذیه‌ای توسط ESHA Research ارائه‌شده که در زمینهٔ تغذیه بیش از ۳۰ سال سابقه دارد و با نام رهبر جهانی تغذیه شناخته می‌شود. ویژگی‌های دیگر افزونه شامل افزودن یادداشت، عکس، نمایش خودکار دستورالعمل‌های محبوب و… است.

Keto Calculator

Keto Calculator یکی از افزونه‌های ورزشی در وردپرس است که برای تهیه پرطرفدارترین رژیم‌های غذایی استفاده می شود. می‌توانید به کمک آن نیازهای تغذیه‌ای خود را بشناسید.

با استفاده از شورت‌کد مخصوص می‌توانید این افزونه را در وب‌سایت خود درج نمایید. کاربران می‌توانند اطلاعات خود را در واحدهای متریک وارد کرده، درنهایت نتایج را با بکار بردن نمودارها و جداول بررسی نمایند. این افزونه امکانات و برنامه‌هایی برای کاهش وزن به کمک رژیم غذایی ارائه می‌دهد. این اطلاعات در ماهیت فایل‌های pdf قابل دریافت هستند.

قابل‌ذکر است که امکان سفارشی کردن صفحه نمودارها و جداول وجود دارد.

CF Whiteboard

افزونه CF Whiteboard

CF Whiteboard یکی از افزونه‌های ورزشی در وردپرس می باشد که تمرینات عمومی را به سایت شما می افزاید و به کاربران شما امکان می‌دهد تا با انواع تمرینات آشنا شوند، PR ها و معیارهای مربوطه را به‌صورت بازه‌های زمانی مقایسه کنند، لیست جلسات و حضور و غیاب را مشاهده و میزان پیشرفت را پیگیری نمایند.

این افزونه شامل معرفی تمرینات متفاوت و انواع حرکات می باشد علاوه بر این می‌توانید تعداد نامحدود کاربران را جستجو و نتایج را مشاهده کنید. در حالت کلی می توان گفت برای پیگیری تمرینات و روند پیشرفت کاربران و تهیه برنامه بسیار مناسب می باشد. استفاده از این افزونه برای ۳۰ روز رایگان است.

Content Unlocked

افزونه Content Unlocked

در صورتی که در حال تلاش برای ارائه محتوای مرتبط با تناسب‌اندام هستید، با استفاده از افزونه Content Unlocked به‌ سادگی می‌توانید دستورالعمل‌ها، راهنمایی‌های تناسب‌اندام، موضوعات مرتبط با یوگا و … را در سایت خود درج نمایید. این افزونه به شما امکان می‌دهد محتوای حرفه‌ای آماده‌شده را انتخاب کنید و آن‌ها را به سایتتان بیافزایید.

Gym Studio Membership Management

افزونه Gym Studio Membership Management

در صورتی که به ویژگی‌های افزونه‌های فوق نیازی ندارید و به دنبال یک افزونه کلی‌تر برای مدیریت وب‌سایت ورزشی خود می باشید، می توانید از افزونه Gym Studio Membership Management استفاده کنید. این افزونه برای مدیریت باشگاه و عضویت کاربران بسیار مفید می باشد. به این صورت که چندین دکمه اضافی به ویرایشگر پست می افزاید و می‌توانید برنامه و زمان‌بندی کلاس‌ها، بخشی برای ورود اعضا، صفحه پرداخت هزینه عضویت و… را به‌ سادگی طراحی نمایید.
می‌توانید کلاس‌ها، مربیان، اعضا، روند عضویت، پرداخت‌ها و… را مدیریت نمایید. جالب است بدانید افزونه به‌طور خودکار برای هر عضو یک کد QR تولید می‌کند که از آن می‌توان برای ورود به بخش اعضا و موارد دیگر استفاده کرد.

MB Spirit for MINDBODY

افزونه MB Spirit for MINDBODY

افزونه MB Spirit for MINDBODY برای وب‌سایت‌هایی با موضوعات مرتبط با یوگا مفید خواهد بود چون کمک می‌کند اطلاعات مخصوص این رشته را به وب‌سایت خود بیافزایید. می‌توانید به تعداد نامحدود ابزارک برای نمایش اطلاعات ایجاد نمایید که شامل برنامه‌های کلاسی، رویدادها، کارگاه‌ها، جزئیات کارکنان و مربیان، انواع جلسات و … می باشد.

ابزارک‌های ایجادشده را می‌توان به پست‌ها و برگه‌ها افزود همینطور می‌توانید شورت کدهای مخصوص افزونه را بکار ببرید و نکته جالب اینکه امکان طرح‌بندی صفحات به‌صورت جداگانه وجود دارد.

Health & Fitness Quotes Widget

افزونه Health & Fitness Quotes Widget جهت طراحی ابزارکی می باشد که متنی با موضوع سلامتی و تناسب‌اندام را به‌صورت تصادفی از بین بیش از ۵۰۰ نقل‌قول ثبت‌شده انتخاب کرده و نمایش می‌دهد. این کار برای تقویت روحیه و انگیزه اعضا بسیار مفید می باشد.

درکل می توان گفت در این مطلب از وی پی نگار به بررسی افزونه‌های ورزشی در وردپرس پرداختیم که وب‌سایت شما را بهبود می‌بخشند. کاربران می‌توانند از این مزایا استفاده کنند و اطلاعات خود را پیگیری و حتی چاپ یا به اشتراک بگذارند.

این افزونه‌ها برای وب‌سایت‌هایی با موضوعات فیتنس و تناسب‌اندام و یا وب‌سایت‌های مربوط به باشگاه‌های ورزشی بسیار مفید هستند و مدیریت قسمت های متفاوت و روند ارائه خدمات به اعضا را آسان تر می‌کنند.

امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *