با سلام به همراهان همیشگی وی پی نگار

در این مطلب قصد داریم یک قالب وردپرس شرکتی به نام  Rara Business را به شما دوستان معرفی کنیم. همانطور که می دانید امروزه اکثر شرکت ها دارای وب سایت می باشند و کسب و کار خود را هم با استفاده از اینترنت گسترش می‌دهند. ولی کسانی که هنوز اقدام به طراحی سایت نکرده‌اند، از مزایای بازاریابی اینترنتی دور مانده‌اند. اهمیت و دلیل اصلی طراحی سایت آشنایی افراد بیشتر با کسب و کار و حرفه شما می باشد. امروزه اکثرا پیش از خرید کالایی به صورت آنلاین درباره محصولات و برندهای متفاوت آن جستجو می‌کنند و در صورتی که شما برای شرکت خود سایتی را طراحی نکرده باشید صد در صد مشتریان آنلاین خود را از دست می‌دهید.

قالب وردپرس Rara Business

صفحه اصلی قالب وردپرس Rara Business، از قسمتهای مختلفی که برای طراحی یک سایت شرکتی نیاز است، تشکیل شده است. در بالای صفحه یک اسلایدر زیبای تمام صفحه مشاهده می شود که قسمتهای دیگری مثل منو و شبکه‌های اجتماعی برای ارتباط کاربران وجود دارد.

در ادامه بخشی برای نمایش خدمات شرکت وجود دارد. در قالب وردپرس Rara Business ، قسمتی برای معرفی کارمندان شرکت و راه ارتباطی با آنها طراحی شده است و علاوه بر این می‌توانید نظرات مشتریان خود را در صفحه اصلی سایت نمایش دهید. این قالب به شما این امکان را می‌دهد که سوالات مشترک در بین کاربران و پاسخ‌های آن را در صفحه اصلی قرار دهید و نمونه کاری‌هایتان را در زمینه‌های مختلف در معرض نمایش بگذارید.
به جرات می توان گفت قالب وردپرس Rara Business، یکی از بهترین و کامل‌ترین قالب‌های رایگان برای طراحی یک سایت شرکتی حرفه ای می باشد.

نکات نصب

جهت راه اندازی قالب وردپرس Rara Business باید از پایان این مطلب، درون ریز‏های قالب را دریافت کرده و در قسمت ابزار‏های وردپرس، درون ریزی کنید. بعد از درون ریزی محتوا، باید به قسمت سفارشی سازی بروید. تنظیمات برگه اصلی را روی حالت ایستا قرار دهید و یک برگه را با استایل صفحه اصلی به عنوان صفحه اصلی انتخاب کنید. همه تنظیمات این قالب در قسمت سفارشی سازی و به صورت آنلاین در صفحه قابل انجام است. شما می‌‏توانید با استفاده از سفارشی سازی، تعدادی از قسمت ‏های صفحه اصلی را حذف کنید. همچنین می‌توانید از طریق ابزارک‌ها به ایجاد بخش های مختلف صفحه بپردازید.

وی پی نگار

نصب سریع

جهت نصب سریع قالب وردپرس Rara Business در وبسایت خود،دقت کنید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت کاملا خودکار وارد سایت شما می‌شوند و نیازی به تغییرات شما ندارد. در صورتی که می‌خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، تنها فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها را بکار ببرید. دقت کنید که ابتدا قالب نصب شود و بعد فایل‌های درون‌ریز را در بخش ابزارها و درون‌ریزی وارد کنید.

دانلود قالب وردپرس شرکتی Rara Business با فونت یکان

درون ریزی محتوای دمو

درون ریزی ابزارک های دمو

    دیدگاه خود را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *