با سلام به همراهان همیشگی وی پی نگار.
در این مطلب از وی پی نگار می خواهیم قالبی را به شما معرفی کنیم که جزو قالب های وبلاگی وردپرس می باشد که با استفاده از آن می توانید یک سایت به سبک وبلاگی یا شخصی را ایجاد نمایید.
صفحه‌ی اصلی قالب وردپرس Moscow بصورت دو ستونه می باشد که در هدر می‌توانید نوشته‌های موردنظرتان را به ظاهر مورد نظر نمایش دهید و بعد از آن هم سایدبار و مطالب سایت نمایش داده می‌شود.
و بعد از آن هم می‌توانید در قسمت فوتر سه جایگاه برای افزودن ابزارک‌ها داشته باشید.
منوی بالای این سایت رسپانسیو نمی باشد ولی ظاهر مناسبی دارد، بنابراین باید دقت کنید که تعداد آیتم‌هایی که در منو قرار می‌دهید نباید بیش از حد باشد.

قالب وردپرس Moscow

  • قالب وردپرس Moscow شامل چندین جایگاه متفاوت برای افزودن ابزارک‌های موردنظر شما دارد.
  • قالب وردپرس Moscow شامل صفحه‌ی اصلی ساده برای نمایش نوشته‌های سایت می باشد که می توانید به سادگی وبلاگ وردپرسی خود را مشابه دمو پیاده‌سازی نمایید.
  • همچنین شامل بخش نمایش نوشته‌های دلخواه از یک دسته‌بندی مشخص در قسمت بالای تمامی نوشته‌ها با ظاهر مورد نظرتان می باشد.

نکات نصب قالب

  1. در صورتی که تمایلی به بکار بردن فایل درون‌ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می‌توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Moscow کار کنید ولی برای ایجاد بخش ابزارک‌ها مشابه دمو پیشنهاد می‌شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
  2. جهت ایجاد فرم‌تماس با ما در برگه‌ی تماس با ما می‌توانید یک افزونه فرم ساز بکار ببرید و شورت‌کدی که افزونه به شما می‌دهد را در یک برگه وارد نمایید.
  3. برای نمایش آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی در قسمت هدر می‌بایست در قسمت شخصی سازی قالب لینک هر شبکه‌ی اجتماعی را وارد کنید تا آیکون آن در هدر برای شما به نمایش گذاشته شود.
  4. برای ایجاد بخش‌های موجود در سایدبار هم از ابزارک‌ها کمک بگیرید.

وی پی نگار

نصب سریع با فایل درون‌ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس Moscow توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت خودکار وارد سایت شما می‌شود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل‌های درون‌ریز را در بخش ابزارها و درون‌ریزی وارد نمائید.

قالب وبلاگی وردپرس Moscow با فونت یکان

 

درون ریزی محتوای دمو

درون ریزی ابزراک های دمو

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *