کسب درآمد از اینترنت

با سلام به همراهان همیشگی وی پی نگار. در این مطلب می خواهیم مطالبی را در مورد نحوه‌ی کسب درآمد از اینترنت به شما آموزش دهیم. همانطور که می دانید امروزه اغلب افراد به دنبال کسب درآمد از اینترنت می باشند. حتی افرادی که جدیدا با اینترنت آشنا شدند. این جاذبه سن و سال خاصی ندارد و شامل همه گروه‌های سنی می‌شود. تا امروز ۷ روش برای کسب درآمد از اینترنت به شما معرفی کرده بودیم. در این مطلب هم قصد داریم مبحث دیگری را با هم بررسی نماییم. آیا می‌دانید فریلنسر به چه شخصی می‌گویند؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال در ادامه با ما همراه باشید.

کسب درآمد با روش فریلنسری

فریلنسر یا Freelancer در لغت به معنی آزادکار می باشد. به شخصی که از راه دور یا در خانه پروژه‌هایی را دریافت کرده و انجام می‌دهد فریلنسر می‌گویند. کسب درآمد از راه فریلنسری می‌تواند در هر نوع فعالیتی امکان‌پذیر باشد و این موضوع کاملا به مهارت شما بستگی دارد. برای مثال در صورتی که شما یک وردپرس‌کار می باشید، می‌توانید پروژه‌های وردپرسی دریافت نمایید. برای مثال جهت طراحی یک وبسایت بر پایه وردپرس، کدنویسی برای وبسایت‌های وردپرسی، نوشتن یک افزونه تخصصی، نوشتن یک قالب تخصصی، نصب و راه‌اندازی یک سایت و… تنها باید خود را به عنوان یک فریلنسر معرفی نمایید و رزومه خود را در وبسایت‌های شغلی تدوین نمایید. همینطور می‌توانید برای خود یک سایت طراحی کرده و مشخصات خود را در آن قرار دهید و اعلام کنید که می‌توانید چنین پروژه‌هایی را انجام دهید.

وبسایت‌های معروف ایرانی جهت فریلنسرها

امروزه در دنیا وبسایت‌های زیادی جهت فعالیت فریلنسرها و کسب درآمد از راه فریلنسری ایجاد شده که می‌توانید در آن‌ها ثبت‌نام کرده و رزومه خود را وارد نمایید تا بعد از ثبت پروژه از سمت افراد بتوانید آن را دریافت کرده و آماده کنید. این وبسایت‌ها درصدی از هزینه را برداشت می‌کنند و باقیمانده آن به شما خواهد رسید.
وبسایت‌های خارجی عملکرد خوبی دارند ولی برای ما ایرانی‌ها پاسخگو نمی باشد ولی در داخل ایران به یک نمونه سایت حرفه‌ای در این حوزه اشاره می‌کنیم.

پونیشا: فکر می‌کنم بیشتر دوستان با این وبسایت آشنا باشند و یا حداقل نام آن به گوششان خورده باشد. این وبسایت برای کسب درآمد از راه فریلنسری گزینه مناسبی می باشد.

فریلنسر شدن برای چه کسانی مفید می باشد؟

کسانی که سرمایه کافی برای ایجاد یک استارت‌آپ و شرکت را ندارند می‌توانند این وبسایت‌ها را بکار ببرند و کسب درآمد کنند. همینطور کسانی که می‌خواهند علاوه بر شغل اول خود از حرفه‌ای که دارند استفاده بیشتری کنند و درآمد بیشتری نیز کسب کنند پیشنهاد می‌کنیم فریلنسر شدن را امتحان کنند.

امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *