jstore

با سلام به همراهان همیشگی وی پی نگار.

امروزه فروشگاه‌های اینترنتی باعث آسان تر شدن فرایند خرید شده است. افراد می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های اینترنتی هر نوع محصول و کالایی را که می‌خواهند خریداری کنند. تعداد زیادی از این فروشگاه ها وجود دارد پس در صورتی که می‌خواهید فروشگاهی را راه‌اندازی نمایید باید به همه اصول یک فروشگاه مناسب و حرفه‌ای دقت کنید. زیبایی فروشگاه هم در این بین نباید نادیده گرفته شود. قالب‌های فرشگاهی بسیاری در زمینه وردپرس وجود دارد که هر کدام قابلیت و ویژگی های خاصی دارند. قالب وردپرسJstore، یک نمونه از قالب‌های رایگان وردپرس است که در این مطلب به معرفی آن می‌پردازیم.

قالب وردپرس Jstore

قالب وردپرس Jstore، یک قالب فروشگاهی که شامل قسمت های متفاوتی برای راه‌اندازی یک فروشگاه می باشد. در بخش هدر قالب، بخشی برای جستجوی محصولات و مشاهده سبد خرید وجود دارد. بعد در ادامه یک اسلایدر از محصولات یا اخبار مهم قابل مشاهده است. همچنین شما می‌توانید خدمات فروشگاه را در زیر اسلاید نمایش دهید. در قالب وردپرس Jstore با کمک بخش سفارشی‌سازی قالب می‌توانید در صفحه اصلی اسلایدرهایی از محصولات ایجاد کنید. این قالب دارای چندین بخش برای فوتر فروشگاه است.

نکات نصب

جهت نصب قالب وردپرس Jstore در وب سایت خود باید پس از درون‌ریزی محتوا به قسمت نمایش و بعد سفارشی‌سازی بروید و در این قسمت تنظیمات مربوط به هر یک از قسمت‌های صفحه نخست را صورت دهید و بعد در بخش ووکامرس و محصولات محصول جدید خود را بیافزایید تا در صفحه اول نمایش داده شود.

jstore

نصب سریع

در روش نصب سریع قالب وردپرس Jstore  دقت کنید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت خودکار وارد سایت شما می‌شود و نیاز به ایجاد توسط شمانمی باشد. در صورتی که نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب نمایید، فقط از فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید و توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل‌های درون‌ریز را در بخش ابزارها و درون‌ریزی وارد نمائید.

دانلود قالب وردپرس فروشگاهی Jstore با فونت یکان

نصب سریع

در روش نصب سریع قالب وردپرس Jstore  توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت خودکار وارد سایت شما می‌شود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید و توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل‌های درون‌ریز را در بخش ابزارها و درون‌ریزی وارد نمائید.

دانلود قالب وردپرس فروشگاهی Jstore با فونت یکان

درون ریزی محتوای دمو

درون ریزی ابزراک های دمو

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *