قالب خبری

با سلام به همراهان همیشگی وی پی نگار
امروز در وی پی نگار قصد داریم یک نمونه قالب خبری وردپرس برای شما دوستان معرفی کنیم. همانطور که می دانید وبسایت‌های خبری امروزه در حال رشد میباشند و داشتن یک قالب مناسب برای سایت خبری علاوه بر زیبایی سایت به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند موضوع خبری مورد نظر خود را به سادگی بیابند.
قالب وردپرس Hitmag، یک قالب خبری زیبا و ساده می باشد که دسته‌بندی مطالب در صفحه اصلی این قالب به نحوی تعبیه شده که کاربران می‌توانند به سادگی به آنها دسترسی داشته باشند و در دسته خبری موردنظر، اخبار جدید را مطالعه نمایند. در ادامه به معرفی و نصب این قالب خبری می پردازیم.

قالب وردپرس Hitmag

صفحه اصلی قالب وردپرس Hitmag شامل یک اسلایدر برای نمایش مطالب ویژه در سایت خبری می باشد. همچنین این صفحه اصلی قالب وردپرسHitmag شامل قسمت هایی برای نمایش دسته‌بندی اخبار می باشد که کاربران می‌توانند تازه ترین اخبار را در صفحه اصلی و در دسته‌بندی مورد نظر ببینند. همینطور شامل یک منو برای شبکه های اجتماعی و دسترسی سریع در بالای هدر می باشد.

نکات نصب

جهت نصب قالب وردپرس Hitmag بعد از انجام درون‌ریزی‌ها می توانید برای ویرایش صفحه اصلی وارد قسمت نمایش و بعد ابزارک ها شوید و المنت‌های صفحه اصلی را در قسمت ابزارک‌ها قرار دهید. همه تنظیمات این قالب توسط ابزارک‌ها صورت می‌گیرد. جهت ایجاد اسلایدر در صفحه اصلی می‌توانید از قسمت سفارشی‌سازی اقدام نمایید. در نهایت بعد از انجام تنظیمات در بخش ابزارک‌ها شما یک وبسایت خبری خواهید داشت.

نکته: توجه کنید که باید ابتدا یک برگه با قالب صفحه اصلی ایجاد کنید و آن را به عنوان صفحه اصلی سایت خبری انتخاب کنید.

قالب هیت مگ

نصب سریع

در این نوع نصب، باید دقت کنید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت خودکار وارد سایت شما می‌شود و به صورت درون‌ریز‌هایی آماده شده‌اند و نیاز به ایجاد توسط شما نمی باشد. در صورتی که سایت شما نمونه تستی میباشد می‌توانید محتوا و ابزارک‌های دمو را درون‌ریزی نمایید، ولی در صورتی که می‌خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، تنها فایل درون ریزی ابزارک ها را بکار ببرید.

دانلود قالب وردپرس خبری Hitmag با فونت یکان

درون ریزی محتوای دمو

درون ریزی ابزارک های دمو

    دیدگاه خود را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *