قالب فروشگاهی

با سلام به همراهان همیشگی وی پی نگار. همانطور که می دانید امروزه طراحی و راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی جایگاه ویژه ای یافته است. چرا که با گسترش استفاده از اینترنت در زندگی افراد و تغییر سبک زندگی، فروش اینترنتی مکمل فروش سنتی گردید. تعداد زیادی از افراد به خاطر مشغله کار خود می خواهند که کالاهای خود را به صورت آنلاین و در زمان کوتاهی بخرند. فروشگاه اینترنتی می‌تواند در بین رقبای خود موفق‌تر عمل نماید که دارای امکانات لازم باشد، به نحوی که کاربران بتوانند محصولات را باهم مقایسه نمایند و ویژگی‌های محصولات را در زمان کوتاهی بررسی کنند. در این مطلب قالب وردپرس Ecommerce Gem را برای معرفی برای شما دوستان انتخاب کرده‌ایم، تا با استفاده از آن یاد بگیرید یک فروشگاه اینترنتی زیبا را طراحی نمایید.

قالب وردپرس Ecommerce Gem

قالب وردپرس Ecommerce Gem از جمله آسان ترین و شیک‌ترین قالب‌های فروشگاهی وردپرس در حوزه طراحی فروشگاه‌های اینترنتی می باشد. دارای یک اسلایدر در ابتدای صفحه و سپس پوسترهایی در زیر اسلایدر است. در صفحه اصلی قالب وردپرس Ecommerce Gem، می توانید اسلایدری از دسته بندی محصولات برای سادگی دسترسی مشتریان قرار دهید. در ادامه یک پوستر تمام صفحه برای تبلیغات و یا هدایت کاربران به صفحه تخفیف محصولات ایجاد کنید. همینطور می‌توانید قسمتی برای آخرین اخبار و بخش عضویت در خبرنامه را در صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی خود تعبیه نمایید.

نکات نصب

جهت نصب قالب وردپرس Ecommerce Gem بعد از انجام درون‌ریزی‌ها می‌توانید برای ویرایش صفحه اصلی وارد قسمت نمایش و بعد ابزارک‌ها شوید و المنت‌های صفحه اصلی را در بخش ابزارک‌ها قرار دهید. برای تنظیمات قالب باید از بخش ابزارک‌ها اقدام نمایید. برای ایجاد اسلایدر در صفحه اصلی از بخش سفارشی‌سازی اقدام نمایید. دقت داشته باشید باید از قسمت سفارشی بخش‌هایی که می‌خواهید در فروشگاه خود نمایش دهید فعال نمایید، تا پس از تنظیمات ابزارک‌ها در فروشگاه نمایش داده شود.

قالب فروشگاهی

 

نصب سریع

در روش نصب سریع قالب وردپرس Ecommerce Gem  دقت کنید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت خودکار وارد سایت شما می‌شود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. در صورتی که می خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، تنها فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها را استفاده کنید و دقت کنید که ابتدا قالب نصب شود و بعد فایل‌های درون‌ریز را در بخش ابزارها و درون‌ریزی وارد کنید.

قالب وردپرس فروشگاهی Ecommerce Gem با فونت یکان

درون ریزی محتوای دمو

درون ریزی ابزارک های دمو

 

    دیدگاه خود را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *