با سلام به همراهان همیشگی وی پی نگار. امروز با یک قالب زیبا به نام Eblog lite با شما دوستان وردپرسی هستیم. امروزه قالب‌های وبلاگی زیادی در سیستم وردپرس وجود دارد، این قالب‌ها یا به صورت پرمیوم و حرفه‌ای میباشند و یا به صورت رایگان ارائه می‌شوند. برای دوستانی که می‌خواهند یک سایت وبلاگی و یا شخصی حرفه‌ای داشته باشند، بکار بردن قالب‌های پرمیوم وبلاگی وردپرس پیشنهاد می‌شود. ولی برای دوستان تازه کار بکار بردن قالب‌های رایگان پیشنهاد می‌شود.

قالب وردپرس Eblog lite

قالب وردپرس Eblog lite ، به صورت تک‌ستونه مطالب وبلاگ را نمایش می‌دهد و دارای یک سایدبار می باشد. در هدر این قالب می‌توانید بنر تبلیغاتی قرار دهید و همینطور می‌توانید یک منوی برای شبکه‌های اجتماعی در هدر سایت داشته باشید. قالب وردپرس Eblog lite علاوه بر اینکه قالبی ساده می باشد، دارای استایل زیبا برای صفحه اصلی است. از ابزارک‌های ویژه این قالب می‌توانید در وبلاگ و یا وبسایت شخصی خود استفاده کنید.

نکات نصب قالب

بعد از درون‌ریزی قالب وردپرس Eblog lite ، شما می‌توانید به راحتی با ایجاد مطالب در سایت خود صفحه اصلی آن را مثل دمو درآورید. جهت ایجاد بخش ابزارک‌ها مشابه دمو، باید فایل درون‌ریز ابزارک را بکار ببرید. با استفاده از فایل درون‌ریز ابزارک‌ها، می‌توانید از ابزارک‌های سفارشی این قالب در بخش سایدبار استفاده کنید.

ایزی کامرس

نصب سریع

در روش نصب سریع قالب وردپرس Eblog lite دقت کنید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت خودکار وارد سایت شما می‌شود و نیاز به ایجاد توسط شما نمی باشد. در صورتی که می خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب نمایید، تنها فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها را بکار ببرید و دقت کنید که ابتدا قالب نصب شود و بعد فایل‌های درون‌ریز را در قسمت ابزارها و درون‌ریزی وارد کنید.

دانلود قالب وردپرس وبلاگی Eblog lite با فونت یکان

درون ریزی محتوای دمو

درون ریزی ابزارک های دمو

    دیدگاه خود را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *